SC UPC Hitro Priključek Single-Mode Priključkov FTTH Orodje za Hladno Priključek Orodje svjetlovodni Hitro Connnector 53mm

w47

€66.74

-34.39

€101.13

-34 %

Nov izdelek

Opis

Hitro Sestavljanje Priključek (imenovan tudi "Ne-poljski Connector" , "Pre-poljski Priključek" ali " Fast Connector ") je enostaven za namestitev naprave.No orodje ali orodje ni potrebno.To je univerzalno za 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Ploščati Kabel.

to je bil zasnovan za hitro prekinitev s pre-polished priključek.Uporaba V groove tehnologije, ne zahteva epoksi.S prozorno telo, povezovanje rezultate si lahko ogledate s Vlaken Checker takoj.To je idealna rešitev, bodisi za zunaj obrata ali v notranjosti stavb.Optično Omrežje Hitro Priključek 1.Preprosta konstrukcija 2.Prihranite čas 3.Nizko vstavljanja izgubo.Funkcija 1. Na podlagi vstavljiv non-preset cev tehnologija 2. Natančnost keramične komponente z koaksialni self centriranje, Odlične in trajne optični premoženja, 3. Optični ustreza aksialno v elastična način in se izogiba popolnoma napačnih priklop 4. Triple vpenjanje s prostim vlaknin, tesen rezerve in kabel, itd., lahko se uporablja kot patchcord 5. High on-line natezno trdnostjo Optični Hitro Priključek po zaključku, vedno povezovanje v okviru, ki velja od kabli in risanje. 6. Integrirano varstvo ohišje prenesejo težkih uporabnik okolje. 7. Neposredno connectable z ONU brez optičnih vtičnico, ki zmanjšuje FTTH stroškov. 8. Visoka stopnja uspešnosti in preprostosti v namestitev s povprečno preplete času, 100 sec 9. Nižja poraba za navado, ki dela in delovnega okolja razpis za graditelja. 10. Vidna Namestitev kakovosti; neodvisen od vseh do konca vir svetlobe in posebno napravo, ki izpolnjuje kabli gradnje v vsakem izrastek način.

Specifikacija

POSTAVKA Tehnični Parametri, ki se Uporablja za 3.1 x 2,0 mm Spustite kabel Optični premer 125µm ( 657A & 657B ) Tesen rezerve premer 250µm Vlaken način Enotni način Delovanja čas, O 100s(brez vlaken cut) Vstavite izgube ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm) Donosnost izgubo ≥40dB Pritrdilni moč gola vlaken >5 N Pritrjevanje moč gola vlaken imetnik >10 N Natezna trdnost >50 N Uporaba temperature -40~+80°C, On-line natezna trdnost (20 N) IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Mehanska vzdržljivost (500) IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Drop-off test (drop-off višina 4m, enkrat na smer, v celoti 3-krat) IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Oznake: VLAKEN, ftth, tp link wifi, 100 hitro conector apc, vlaken in plastike, d povezavo usmerjevalnika, ftth orodje, UPC, lc mu priključek, conector sc upc

Postavka Dolžina 1m
Vlakna Tipa En Način
Številka Modela lc upc
Velikost 11X12X12
Združljiv TP-link
Poreklo CN(Izvora)
Blagovna Znamka AUA
Certificiranje NOBEN
Tip Konektorja LC/UPC

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki